Komory klimatyczne i temperaturowe umożliwiają testowanie nowych produktów w kontrolowanych okolicznościach. Taki proces niweluje zagrożenie niepożądanego zachowania prototypowego towaru. Jednak, aby badanie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i pewny, konieczne jest zastosowanie specjalistycznego sprzętu. W dzisiejszym artykule prezentujemy 3 cechy profesjonalnych komór.

Łatwy dostęp

Realizowane analizy i testy wymagają wielu prób, pomiarów oraz modyfikacji. Intensywne użytkowanie aparatury jest sporym sprawdzianem jakości i może doprowadzić do uszkodzenia lub awarii. To właśnie drzwi są elementem narażonym na częstą eksploatację. Doświadczeni producenci projektują rozwiązania oparte na obserwacji oraz sugestii użytkowników.

Każdy model umożliwia łatwy i swobodny dostęp do analizowanych próbek. Zamykanie odbywa się za pomocą zamków elektromagnetycznych lub mechanicznych, co gwarantuje pełną szczelność, a jednocześnie delikatność obsługi.

Więcej mocy

Odpowiedni generator jest niezwykle ważny dla prawidłowej pracy komór temperaturowych. Komory temperaturowe oferowane przez zespół Tprofile posiadają nowoczesny typ generatora, dzięki czemu urządzenia stały się odporne na złą jakość wody. W konsekwencji aparatura zyskała jeszcze więcej możliwości w zakresie dokładności regulacji wilgotności, a także niezwykle duży zakres żywotności!

Intuicyjność zastosowania

Nowoczesne i profesjonalne laboratoria wyróżniają się przejrzystością i klarownością użytkowanych urządzeń. Taka strategia ułatwia pracę, pozwala na szybkie wdrożenie personelu i gwarantuje biegłość wykonywania wszelkich pomiarów.

Komory temperaturowe oferowane przez firmę Tprofile zostały wyposażone w innowacyjny panel sterowania z interfejsem MyKratos. Połączenie zapewnia optymalizację procesów, ergonomię działań, a przede wszystkim dostęp do zdalnego sterowania przyrządem. W praktyce oznacza to obsługę instalacji, bez względu na lokalizację lub wybrane urządzenie (telefon, tablet, PC).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here