Mezoterapia Wrocław to jeden z tych zabiegów, który kochany jest przez miliony! Zbawiennie działa na skórę, znacznie ją odmładzając i wzmacniając. Jest to procedura nieinwazyjna i zapewnia oczekiwane rezultaty bez użycia skalpela!

Mezoterapia Wrocław zaczyna się od wizyty w gabinecie kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej. Podczas przeprowadzonego wywiadu, specjalista orientuje się w potrzebach Twojej skóry. Na tej podstawie dobierany jest preparat, który zostanie wykorzystany podczas zabiegu. W niewielkiej fiolce znajduje się dobroczynny koktajl, złożony z witamin, kwasu hialuronowego czy innych preparatów anti-aging.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem nie należy wykonywać samodzielnie peelingów. Sam zabieg jest przyjemny i nie powinien raczej powodować uczucia dyskomfortu. Specjalista najpierw dokładnie oczyści Twoją skórę i przygotuje ją do wstrzyknięcia przygotowanego specjalnie dla potrzeb Twojej skóry preparatu. Ów koktajl podany zostanie za pomocą pistoletu, wyposażonego z mnóstwo małych igiełek. Stopień nakłucia zostanie indywidualnie dobrany do grubości i gęstości skóry. Wkłucia występują tuż obok siebie, aby preparat został podany na całym obszarze, poddawanym zabiegowi.

Tuż po zabiegu, skóra może być nieco opuchnięta. Obrzęk powinien jednak szybko ustąpić.

Mezoterapia Wrocław może być przeprowadzana na całym ciele. Stosuje się ją na skórze twarzy, szyi i dekoltu, ale nie tylko. Mezoterpia głowy poprawia ukrwienie skalpu i pobudza mieszki włosowe do pracy. Wykorzystywana jest również do walki z tkanką tłuszczową oraz cellulitem.

Efekty

Efekty zabiegu nie są spektakularne i nie zauważysz ich od razu. Dla najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie 5-6 serii zabiegów, a następnie powtarzanie ich kilka razy w roku.

Już w kilka tygodni po mezoterapii wykonanej po raz pierwszy, zauważysz poprawę nawilżenia skóry. Stanie się ona bardziej gęsta, a drobne zmarszczki zaczną się jeszcze bardziej spłycać. Dzięki temu cera stanie się napięta, a owal twarzy ulegnie znacznej poprawie. Mezoterapia Wrocław przyczynia się także do ujednolicenia kolorytu skóry oraz do likwidacji mniejszych blizn, nawet tych potrądzikowych.

Mezoterapia Wrocław przeprowadzana na skórze głowy, hamuje wypadanie włosów i stymuluje wzrost nowych. Zabieg wykonywany w innych partiach ciała pomaga w pozbyciu się nadmiernej tkanki tłuszczowej, napinając skórę wspiera walkę z cellulitem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here