Twoje dziecko, wnuk lub inny zaprzyjaźniony maluch obchodzi swoje urodziny? Zastanawiasz się jaki prezent wybrać, by sprawić mu radość i zagwarantować miłe wspomnienia z tego dnia? Oprócz zabawek, sprzętów elektronicznych i gier edukacyjnych, uniwersalnym podarunkiem są słodycze. Proponujemy jednak, by w prezencie dla dziecka nie ograniczać się do drobiazgu typu czekolada, lecz sprezentować mu coś wyjątkowego – spersonalizowany tort urodzinowy! Sprawdź, dlaczego warto zamówić go w sprawdzonym miejscu, takim jak cukiernia Williams.

Ulubione wzory i kolory

Każde dziecko ma swoje preferencje estetyczne, dotyczące barw, kształtów i form. W codziennej rutynie trudno je uwzględniać, jednak w tak wyjątkowym dniu jakim są urodziny, warto podarować dziecku to, co podoba mu się najbardziej. Różowy tort ozdobiony mnóstwem kokardek? Czerwone kropki na czarnym tle przypominające biedronkę? A może gładki lukier w kolorze błękitnego nieba? Dla naszych wykwalifikowanych cukierników nie ma rzeczy niemożliwych. Postarają się stworzyć tort, który zachwyci dziecko i na długo zapadnie mu w pamięć. Przykładowe realizacje zobaczyć można na stronie: https://www.williams.pl/.

Ukochani bohaterowie

Popularne bajki, filmy i serialne rozpalają wyobraźnię dzieci na całym świecie. Zapewne dziecko, które chcesz obdarować tortem, również posiada ulubioną postać. Nie ma przeszkód by na torcie umieścić jej obrazek lub cukrową figurkę. Takie ciasto z pewnością wzbudzi entuzjazm malucha. W ten sposób udowodnisz mu, że wiesz czym się interesuje, a jego pasje są dla Ciebie ważne. Nie ma też wątpliwości, że tortu z ulubionym bohaterem będą zazdrościć mu wszyscy zaproszeni na urodzinową imprezę koledzy i koleżanki.

Pyszne, owocowe smaki

Wiemy jak istotne jest zdrowe żywienie najmłodszych. Dlatego torty dla dzieci przygotowujemy ze znakomitych, świeżych składników dostarczanych przez lokalnych producentów. Przykładamy również wagę do tego, by nie było w nich zbyt dużo cukru, a ich słodycz wynikała z naturalnych owocowych soków. Oferujemy torty we wszystkich popularnych smakach: truskawkowym, malinowym, śmietankowym, bananowym i oczywiście czekoladowym. Kupując nasz tort na urodziny dziecka, możesz mieć pewność, że serwujesz mu pyszny deser, który nie wpływa negatywnie na jego zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here