Sen to bardzo ważny czas w naszym codziennym życiu. Odpowiednie łóżko, materac, poduszka należą do kluczowym elementów odpowiedzialnych za jakość naszego snu. Wiele osób narzeka na sen, że trwał zbyt krótko albo jest zbyt płytki. Należy zadać sobie pytanie, czy odpowiedzialność za ten stan rzeczy nie leży w nieprawidłowym ułożeniu głowy albo nieodpowiedniej poduszce?

Zdrowy sen na łusce gryki

Jednym z najlepszych rozwiązań, jakie pojawiły się na rynku, jest poduszka z łuską gryki https://zdrowysen-sklep.pl/pl_PL/kategorie/wypelnienia/gryka. Jest uniwersalna, mogą korzystać z niej osoby w różnym wieku, zarówno starsi, jak i młodsi oraz dzieci. Poduszka pozwala na optymalne ułożenie głowy i szyi podczas snu. Taka poduszka dopasowuje się do kształtu ciała. Nie pocimy się, czujemy komfort podczas leżenie i obracania głową na różne strony. Struktura poduszki z łuską gryki jest elastyczna, nie krępuje naszych ruchów. Mięśnie szyi są rozluźnione, co ma bardzo duże znaczenie w trakcie snu. Dzięki takiej poduszce lepiej się czujemy, kręgosłup się nie męczy. Stres i zmęczenie mijają szybciej niż w przypadku korzystania z klasycznych poduszek.

Łuska gryki – doskonały materiał na wypełnienie poduszki

Łuski otrzymane z kaszy gryczanej mają specyficzne właściwości. Są lekkie, a zarazem twarde. Działają na organizm antyzapalnie i antyalergicznie. Korzystanie z poduszki z łuską gryki pozwala wyeliminować problem bakterii i roztoczy z naszego życia. Zrelaksowana głowa i szyja podczas snu to większa odporność całego naszego organizmu. Nic bardziej nie szkodzi człowiekowi, jak zły sen na niewygodnym materacu i poduszce. Wzmacnia to naszą nerwowość, podrażnienie, zmęczenie, które przekłada się na gorsze wykonywanie obowiązków w ciągu dnia. Poduszki z gryką są przebadane, atestowane, przeznaczone na wiele lat bezpiecznego użytkowania. Wśród wielu dostępnych rozwiązań, poduszka z łyską gryki należy do rozwiązań optymalnych rekomendowanych przez fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów i innych specjalistów.

Prosta pielęgnacja poduszki z gryką

Waga poduszki wypełnionej łuską gryki wynosi ok. 3.5 kg. Posiada bawełnianą poszewkę. Zapinana jest na zamek. W dowolnym momencie bardzo łatwo można zdjąć poszewkę z poduszki, wyprać, uprasować i nałożyć z powrotem na poduszkę. Wsad z łuski gryki można uzupełnić o dodatkowy. Możliwa jest także redukcja materiału, jeżeli stwierdzimy, że dla naszych potrzeb łuski z gryki jest za dużo. W celu zapewnienia naszej poduszce z łuską gryki dłuższej żywotności, dobrze jest wystawić ją od czasu do czasu na działanie promieni słonecznych. Można również włożyć wkład do zamrażalnika na pewien czas. Dzięki tym zabiegom możemy łatwo i prosto odświeżyć naszą poduszkę.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/promnice.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here