Żyjemy w czasach szybkich. Dużo pracujemy, mało śpimy. Nie spędzamy zbyt wiele czasu na robieniu rzeczy, które nas interesują. Wszystko to przez nadmiar pracy i obowiązków, których, mamy wrażenie, że z wiekiem nam przybywa. Dom, praca, dzieci. To wszystko generuje ogromny stres, który przyczynia się też do chronicznego zmęczenia i wycieńczenia.

Ekspres do kawy w pracy

Rozwiązanie tego wszystkiego jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka łyków kawy, a od razu lepiej człowiekowi w ciele i w głowie. Nie dziwi więc nikogo fakt, że ekspres w biurze to bardzo często mus, którego nie da się przeskoczyć. Nie ma nic przyjemniejszego, niż zacząć dzień od pysznej, gorącej i aromatycznej kawy, która pozwoli efektywnie zacząć dzień. Cieszy więc fakt, że wielu szefów wstawia takie ekspresy do kawy do firmy.

Dla dużej firmy nie jest to jakiś kolosalny wydatek, a przynajmniej pracodawca rośnie w oczach pracowników. Ekspres do kawy dla firm może być zakupiony nie tylko do kolosów na rynku korporacyjnym. Taki ekspres sprawdzi się zarówno w ogromnej firmie, jak i w mniejszych biurach. Jedyna kwestia, która pozostaje do rozstrzygnięcia, to to, jaki duży ekspres w biurze może stać.

Musimy uwzględnić tutaj nie tylko liczbę pracowników, która przypadnie na jeden ekspres, ale też ilość miejsca, jakim dysponujemy, aby zakupić takie Caffe Grano – ekspresy do kawy do firmy. Bo i owszem, nie musimy przecież ograniczać się do zakupu jednego ekspresu. Jeżeli mamy taką możliwość, możemy wstawić ekspres na każdym piętrze naszego biurowca. Zaoszczędzimy wtedy pracownikom chodzenia z piętra na piętro, a co za tym idzie poprawimy ich zadowolenie w miejscu ich pracy. Jest jeszcze jedna zaleta faktu posiadania w firmie ekspresu do kawy. Jeżeli pomyślimy logicznie, to przecież najlepsze rozmowy odbywają się przy kawie.

Pracownicy, którzy w trakcie swojej przerwy na kawę spotkają inne osoby pracujące w firmie, zapewne zatrzymają się na moment, by pogawędzić o sprawach ważnych lub mniej ważnych. Kto wie, może przy kawie urodzi się w ich głowach jakiś genialny pomysł, który wzniesie firmę na wyżyny wśród podobnych biznesów? Jednak, nawet jeśli Twoi pracownicy nie zamierzają podczas przerwy na kawę zaprzątać sobie głów pracą i papierami, to i tak warto umieścić ekspres w biurze. Tacy rozgadani pracownicy zacieśniają więzy. Sprawia to, że Twój zespół będzie jeszcze bardziej zgrany i zadowolony z tego, że może codziennie przychodzić do pracy, w której ma okazję spotkać ludzi, których lubi. A zadowoleni pracownicy, to efektywniejsza i lepsza praca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here