Męska bielizna – modele dopasowane nie tylko rozmiarem

0
28

Bielizna jest bardzo ważnym elementem każdej stylizacji. Ogromną wagę do jej wyboru przykładają panie, ale i coraz częściej panowie skupiają się na tym, aby znaleźć odpowiedni krój, kolor, a także rozmiar. Jak jednak właściwie dopasować bieliznę męską? Czym się kierować podczas jej wybierania poza rozmiarówką?

Precyzyjnie dopasowany rozmiar

Najważniejszy jest precyzyjnie dopasowany rozmiar. Szczególną uwagę na ten aspekt muszą zwrócić mężczyźni o niestandardowych sylwetkach, np. mający krąglejszy brzuch, szersze biodra czy szukający po prostu większego rozmiaru. Zarówno zbyt obcisłe, jak i zbyt luźne slipy czy bokserki będą się źle prezentowały, ponadto nie zapewnią tak ważnej wygody noszenia.

Aby właściwie dopasować rozmiar bokserek, należy zmierzyć obwód w talii i w biodrach. Uzyskane wymiary trzeba porównać z tabelą producenta – można ją znaleźć np. na stronie https://duzylolek.pl/, dzięki czemu dobieranie męskiej bielizny nawet w większym rozmiarze, nie będzie stanowić problemu.

Dobrze dopasowany rozmiar ma znaczenie nie tylko dla komfortu noszenia męskiej bielizny czy wyglądu stylizacji, ale i dla zdrowia panów. Ich miejsca intymne przy zbyt obcisłej bieliźnie będą narażone na otarcia czy przegrzewanie. Zbyt luźna bielizna również nie będzie sprzyjała zdrowiu w tych wrażliwych okolicach.

Bokserki czy slipy?

Panowie będą wybierać głównie między bokserkami a slipami. Te pierwsze charakteryzują się luźniejszym krojem. Mogą posiadać krótkie lub nieco dłuższe nogawki. Modele w wersji krótszej sprawdzą się pod większością spodni, nawet tych eleganckich, np. garniturowych. Bokserki o nogawce sięgającej do około połowy ud, są dość luźne, posiadają zwykle rozporek, np. zapinany na guziki. Zapewniają sporo swobody i są lubiane m.in. przez panów o krąglejszych sylwetkach. Trzeba mieć jednak na uwadze, że nie sprawdzą się pod obcisłymi i eleganckimi spodniami, ponieważ będą się marszczyć i nieestetycznie podwijać.

Slipy to najbardziej obcisła wersja, która będzie równie komfortowa w noszeniu, o ile właściwie dopasujemy jej rozmiar. Slipy nie posiadają nogawek, mocno przylegają do ciała i są niewidoczne pod ubraniem. To zatem idealny wybór pod obcisłe spodnie, modele garniturowe i eleganckie, a także pod stroje sportowe, ponieważ zapewniają największy komfort w trakcie aktywności fizycznej.

Stan – niski, średni lub wysoki

Slipy i bokserki można zakupić w wersjach ze stanem niskim, średnim bądź wysokim. Tu trzeba uwzględnić wybieraną garderobę, ale i własne preferencje. Jedni wolą bieliznę o niższym stanie, dla innych odpowiednia będzie ta o stanie wysokim.

Kolorystyka i wzory

Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie bieliznę w uniwersalnych odcieniach – białą, czarną i szarą. Takie modele łatwo dopasować do dowolnej stylizacji. Poza tym można sobie pozwolić na ulubioną kolorystykę czy ciekawe wzory. W końcu bielizna, mimo że pozostaje niewidoczna pod ubraniem, może dodać pewności siebie.

Postawmy na odpowiednio dobrane modele, rozmiary i fasony, które zapewniają komfort i pasują do wybieranych stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here