Coraz więcej gabinetów kosmetologii i medycyny estetycznej wprowadza w zakres swoich usług usuwanie niechcianego tatuażu. Proces ten jest zadaniem skomplikowanym i wymaga wykorzystania odpowiedniej jakości urządzeń medycznych, które pozwolą szybko, ale i bezpiecznie zlikwidować stare tatuaże, poprzez m.in odbarwienie skóry z wcześniejszych wzorów. Gabinety stosują do tego celu różne lasery do usuwania tatuażu.

Jak wybrać laser do usuwania tatuażu klientom salonu?

Przed wyborem urządzenia do usuwania tatuażu warto przyjrzeć się kilku konkretnym parametrom, jakie taka maszyna posiada. Dobry laser do usuwania tatuażu, jak np. Q Switch, emitujący krótkie i wysokoenergetyczne impulsy rozbijające barwniki tatuażu (tu można o tym poczytać więcej: https://attre.eu/lasery-kosmetyczne-i-medyczne/laser-q-switched-nd-yag ) jest urządzeniem o wielu funkcjach, co pozwala na korzystanie z niego nie tylko przy tych konkretnych czynnościach. Wybór lasera o różnorodnym zastosowaniu pozwala gabinetom kosmetycznym, które go wybierają, na realne oszczędności i możliwość używania sprzętu nawet wtedy, gdy nie usuwa się nim tatuażu.

Poza różnorodnością zabiegów, należy też upewnić się czy dane urządzenie ma przynajmniej kilka lat gwarancji, czy sprzedawca oferuje w ramach obsługi pogwarancyjnej jego serwis oraz czy siedziba dostawcy lasera znajduje się w Polsce, a najlepiej w bliskiej nam okolicy.

Jakie zabiegi można wykonywać takimi urządzeniami?

Zaawansowanych laserów typu Q Switch można używać do wielu czynności. Będzie to oczywiście głębokie i wysoce efektywne usuwanie tatuażu, ale i likwidowanie makijażu permanentnego, usuwanie nieładnych i przeszkadzających klientkom pieprzyków czy niwelowanie postępującej grzybicy paznokci.

Wielostronność zastosowania takiej maszyny pozwoli również na usunięcie rzadkich, ale wyjątkowo uciążliwych przebarwień melanocytowych i redukcję różnych przebarwień na skórze. Gabinet medycyny estetycznej wyposażając się w tego rodzaju sprzęt, zapewnia sobie jednocześnie możliwość wprowadzenia do swojej oferty nie tylko usuwania tatuażu, ale i wielu innych, poszukiwanych na rynku zabiegów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here