Dla większości kobiet dzień ślubu jest szalenie wyjątkowy. To wtedy kumulują się miesiące przygotowań, a makijaż, kwiaty i oczywiście ślubna suknia przejdą swój chrzest bojowy. I o ile zaplanowanie wszystkiego wymaga mnóstwa czasu, cierpliwości i chodzenia na kompromisy, o tyle wybór sukni ślubnej rządzi się swoimi własnymi prawami.

Szyta na zamówienie

Ponieważ kobiece marzenia zawsze są bardzo indywidualne, wiele pań decyduje się na uszycie swojej ślubnej sukni na zamówienie. Taka inwestycja bywa jednak bardzo droga, a sama suknia jest na tyle dopasowana, że w przypadku jej ewentualnej odsprzedaży trudno będzie znaleźć kupca. Z drugiej strony ślub sam w sobie jest na tyle wyjątkowym dniem w roku, że okazjonalnie można sobie wtedy pozwolić nawet na tak drogą finansową ekstrawagancję i wystąpić w unikatowej, niepowtarzalnej sukni skrojonej dosłownie na wymiar.

Kupiona w salonie

Z kolei te panie, które przykładają większą wagę do oszczędności i które rozumieją, że nawet salon sukien ślubnych jak chociażby https://www.lanesta.eu/ może mieć w swojej ofercie prawdziwe perełki, najczęściej korzystają właśnie z jego usług. Zwłaszcza że salony są coraz bardziej proklienckie i zatrudniają też własnych projektantów, którzy mogą stworzyć suknię marzeń na bazie już istniejącego projektu. Suknia z salonu jest zdecydowanie tańsza od tej na zamówienie, a przy tym w niczym jej nie ustępuje. Zarówno jakość, fason, jak i krój materiału są dopasowywane pod indywidualne gusta klientki, a wszelkie poprawki bardzo często od razu wliczają się w cenę zakupu.

Suknia przyćmiewająca pięknem

Co ważne, ani na weselnych zdjęciach, ani na filmie ze ślubu nie będzie widać, skąd pochodzi i gdzie została kupiona sukienka ślubna. Ważne jest to, aby panna młoda się w niej dobrze czuła i swobodnie przeżyła ten najważniejszy dzień w swoim życiu bez troszczenia się o opinię gości o swojej sukni. Suknia powinna przyćmiewać pięknem sama w sobie, ale i podkreślać piękno jej właścicielki. Nie zaszkodzi też, jeśli będą do niej dobrane odpowiednie dodatki, które jeszcze bardziej podkreślą te cechy u panny młodej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here