Aktualny termin sprzedaży mieszkania na szczecińskim rynku wynosi średnio kilka miesięcy. To czas jaki poświęcisz na znalezienie nabywcy, dopełnienie formalności, zakończenie procedury kredytowej nabywcy lub sprzedającego i wreszcie zwieńczenie całości – przeniesienie własności u notariusza. Skup nieruchomości Szczecin, i jego twórcy kwestionują taki klasyczny model sprzedaży który – jak się okazuje – dla sprzedającego nie zawsze jest korzystny. Kryzysowa sytuacja, może dotknąć nas w niespodziewanym momencie życia, a wtedy, szybkie zgromadzenie środków finansowych stanie się priorytetem. Dla skupu mieszkań Szczecin, błyskawiczna sprzedaż to kluczowa kwestia

Według przedsiębiorstwa, aby zbyć mieszkanie wcale nie trzeba angażować w to całego wolnego czasu, i miesiącami czekać na idealnego kupca. Skup mieszkań Szczecin zdaje się idealnym pomysłem dla tych, którzy potrzebują szybko odblokować kapitał zawarty w nieruchomości. Jednak zanim zgłosimy swoje mieszkanie, do firmy oferującej szybką sprzedaż, warto krok po kroku przeanalizować przebieg transakcji oraz zasadność takiego przedsięwzięcia.

Skup mieszkań Szczecin – bezpłatna wycena nieruchomości

Wartość nieruchomości oceniana jest przez skup mieszkań Szczecin, na podstawie informacji uzyskanych od właściciela podczas pierwszego kontaktu. Istotnym jest, aby podczas tego etapu udzielić wyczerpujących i autentycznych informacji – w szczególności tych dotyczących obciążeń nieruchomości. Skup nieruchomości Szczecin zajmuje się sprzedażą lokali zadłużonych, zabezpieczonych kredytem hipotecznym, mieszkań z lokatorem czy zaniedbanych nieruchomości. Wycena nieruchomości, uzależniona jest od wielu czynników: parametrów lokalu, lokalizacji, bliskości centrum miasta oraz punktów komunikacyjnych, rozkładu pomieszczeń, stanu technicznego, jak również sytuacji prawnej. Po zapoznaniu się z cechami charakteryzującymi nieruchomość, analitycy skupu domów Szczecin sporządzają rzetelną wycenę, w oparciu o powyższe informacje uzyskane od właściciela nieruchomości. Kontakt ze strony skupu nieruchomości Szczecin jest ekspresowy, o wycenie swojego mieszkania dowiesz się najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Ważną informacją dla sprzedającego, jest fakt, że wycena stworzona przez skup mieszkań Szczecin jest całkowicie bezpłatna i nie jest jednoznaczna z rozpoczęciem współpracy. Po otrzymaniu wyceny, klient ma czas na jej przeanalizowanie i sprawdzenie innych ofert. Dopiero akceptacja oferty skupu domów Szczecin, uruchamia ekspresową transakcję. Co dzieje się dalej?

Umowa przedwstępna i przyrzeczona –  skup nieruchomości Szczecin

Po zaakceptowaniu oferty, skup mieszkań Szczecin sporządza umowę przedwstępną, uwzględniając w niej potrzeby sprzedającego nieruchomość. Skup nieruchomości Szczecin stawia na komfort klientów, stąd ważne dla sprzedającego kwestie są priorytetem dla przedsiębiorstwa. Umowa przedwstępna może zostać zawarta w formie dokumentu notarialnego lub klasycznej umowy cywilnoprawnej pomiędzy stronami transakcji. Właściciel nieruchomości otrzymuje odpowiednio: zadatek lub zaliczkę, które to stanowią zabezpieczenie wykonania warunków transakcji. W umowie przedwstępnej, określony zostaje dogodny dla obu stron termin sprzedaży. Umowa przyrzeczona, zgodnie z przepisami prawa, podpisywana jest u notariusza. Skup mieszkań Szczecin, dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa całej transakcji oraz interesów swoich klientów. Co istotne, nie muszą się oni martwić o aspekty prawne, gdy  nieruchomość jest w jakiś sposób obciążona. Skup domów Szczecin zabezpiecza również ten aspekt, poprzez opiekę i doradztwo prawne podczas procesu sprzedaży.

Skup nieruchomości Szczecin receptą na nagłą potrzebę gotówki.

Pieniądze ze sprzedaży, trafiają do sprzedającego zawsze w dniu podpisania notarialnego aktu przeniesienia własności. Skup mieszkań Szczecin, kupuje nieruchomości za gotówkę, nie posiłkując się kredytowaniem. Dzięki temu, odpada problem oczekiwania na uzyskanie kredytu nabywcy. Rozwiązanie proponowane przez skup mieszkań Szczecin, to oszczędność czasu, która umożliwia sprzedającemu niemal natychmiastowy dostęp do jego kapitału. Firma przeprowadza transakcję sprzedaży nieruchomości nawet w kilka dni, oferując pomoc w zakresie dopełnienia formalności oraz zgromadzenia niezbędnych dokumentów. Działalność skupu domów Szczecin można określić mianem kompleksowej, gdyż na każdym etapie sprzedaży, zbywający nieruchomość może liczyć na wsparcie ekspertów.

Czy skup nieruchomości Szczecin, interesują problematyczne mieszkania?

W obliczu trudnych nieruchomości, firma nie pozostawia klientów z niczym, czekając na uprzednie skorygowanie sytuacji przez samego sprzedającego. Skup nieruchomości Szczecin, aktywnie uczestniczy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań celem wyprostowania stanu nieruchomości oraz sfinalizowania korzystnej dla obu stron transakcji sprzedaży. W toku postępowań prawnych, komorniczych i sądowych skup mieszkań Szczecin wspomaga swoich klientów poprzez mediacje z wierzycielami czy porady prawne. Twórcy skupu domów Szczecin deklarują, że nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze istnieje rozwiązanie problematycznej kwestii, a profesjonalna pomoc jaką oferuje przedsiębiorstwo to bezkonkurencyjny wybór.

Współpraca ze skupem nieruchomości Szczecin

O czym koniecznie trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy ze skupem domów Szczecin? Z pewnością, o tym że przedstawione wyżej usługi są dla sprzedającego całkowicie bezpłatne. Firma nie pobiera opłat (prowizji) za swoje działania, oraz ponosi wszystkie opłaty notarialne. Ponadto, formalności między stronami umowy mogą zostać załatwione zdalnie, w innym przypadku opiekun klienta zjawi się u sprzedającego w dogodnym dla niego terminie. Skup mieszkań Szczecin to wybór dla tych, którzy szukają korzystnego, bezpiecznego a zarazem szybkiego sposobu na spieniężenie nieruchomości.

Jeśli szukasz sposobu na szybką gotówkę – skup nieruchomości Szczecin to opcja, którą warto sprawdzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here