Skup i sprzedaż hurtowa oraz detaliczna cieląt to rozwiązanie, jakie cieszy się uznaniem w wielu miejscach. Rogofarm oferuje zwierzęta do dalszego chowu, jakie doskonale spełnią oczekiwania rolnika. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że firma jest w stanie dostosować się do wymogów każdego klienta. Czym cechuje się sprzedaż cieląt? Jakie zalety mają fachowe usługi? Gdzie znajdziemy najciekawsze rozwiązania?

Cielaki mięsne

Na stronie https://www.rogofarm.pl/pl znajdziemy szeroką ofertę z zakresu sprzedaży cielaków mięsnych. Cielęta typu NCB, HF i MM pochodzą jedynie ze sprawdzonych hodowli, co daje nam doskonałą jakość usług firmy Rogofarm. Co ciekawe, zwierzaki naturalnie i szybko rosną, co przekłada się na dalsze zyski i poszerzanie oferty. Wyselekcjonowane sztuki odznaczają się bardzo dobrą zdrowotnością. Usługi dotyczą także bezpiecznego transportu zwierząt w dane miejsce.

Sprzedaż cieląt

Rogofarm zajmuje się już od wielu lat sprzedażą cieląt. Współpraca ze sprawdzonymi hodowlami daje klientom pewność, że cielęta są zdrowe i odporne. Ponadto, mają prawidłową masę i dobrą kondycję, a do tego cechują się wysokimi przyrostami. Fachowcy cały czas dbają o to, aby cielęta mięsne miały aktualne i ważne badania weterynaryjne. W ofercie znajdziemy zarówno byczki, jak i jałoszki. Nie zapominajmy o tym, że sprzedaż byczków zawsze bazuje na kontroli weterynaryjnej. Klienci skorzystają ze sprzedaży hurtowej oraz detalicznej. Odbiorcami są zatem mniejsze gospodarstwa oraz duże firmy z sektoru rolnictwa.

Firma gwarantuje też przeprowadzenie osobistej selekcji zwierząt, zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy. Podczas doboru zwierzaków skorzystamy z fachowego doradztwa na najwyższym poziomie. Poza tym, na uznanie zasługuje cieląt prosto w dane miejsce, co da nam oszczędność czasu oraz kosztów. Firma cieszy się popularnością z tego względu, że stawia na atrakcyjne ceny, dobrą jakość usług i szeroką ofertę. Sprzedaż cieląt odbywa się sprawnie i terminowo, tak aby sprostać wymogom każdego gospodarza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here