Co należy wziąć pod uwagę wybierając perukę?

0
1055

Jeszcze jakiś czas temu wybór produktów perukarskich był w ogromnym stopniu ograniczony – dostęp mieliśmy bowiem wyłącznie do kilku przygotowywanych masowo modeli peruk, z których wybrać musieliśmy ten, który naszym zdaniem odpowiednio podkreśli naszą aparycję i wyglądać będzie naturalnie. Wszystko zmieniło się jednak wraz z wdrożeniem przez profesjonalistów z branży zasad personalizacji, a więc pełnego dostosowywania wyrobu do zapotrzebowania oraz indywidualnych preferencji konsumenta.

To właśnie dzięki nim możemy składając zamówienie podać dokładne parametry jakimi charakteryzować się ma gotowa peruka, mając pewność, że efekt prac ekspertów będzie co najmniej zadowalający. Jakie aspekty możemy poddać modyfikacjom składając zamówienie? Możliwości są wręcz przeogromne, jako że dobrać możemy między innymi grubość peruki, jej długość, stopień skrętu, grubość bazy monofilamentowej, do której przytwierdzone są pasemka, jak również preferowany odcień tych ostatnich.

Dokonując ostatecznych przymiarek przed odbiorem produktu nie zapomnijmy także zwrócić uwagę na dopasowanie peruki. Powinna ona idealnie przylegać do głowy, nie przesuwać się podczas wykonywania co dynamiczniejszych ruchów, a także nie wywierać nadmiernego nacisku na skórę. Jeżeli zauważą Państwo jakiekolwiek nieścisłości czy niedoskonałości, prosimy natychmiast zgłosić je do naszych ekspertów, którzy w mgnieniu oka podejmą działania mające na celu ich usunięcie, tak aby Państwa peruka dopasowana została wręcz perfekcyjnie i niemalże z miejsca stała się Państwa ulubionym towarzyszem dnia codziennego. Pragniemy także przypomnieć, że w sytuacji, gdy po kilku miesiącach uznają Państwo swój produkt za nieco niemodny lub też zauważą Państwo problemy z jego prawidłowym układaniem się po stylizacji, mogą Państwo w każdej chwili odwiedzić  sklep z perukami https://www.rokoko.com.pl/peruki-katowice/ , gdzie pracownicy podejmą odpowiednie kroki mające na celu przywrócenie Państwa wyrobowi pożądanych cech oraz spektakularnego wyglądu. Serdecznie zapraszamy – pozostajemy do Państwa dyspozycji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here