Uporczywy meszek nad górną wargą, ciemne i gęste włosy pod pachami, nieestetycznie wylegające z krótkich rękawów, czy owłosienie na nogach, prześwitujące przez cieniutkie rajstopy – to problem wielu pań, borykających się z niechcianymi włosami, trudnymi do utrzymania w ryzach przez przyrządy do golenia. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi laser, który poprzez swoje światło niszczy cebulki włosowe, a tym samym na stałe usuwa niechciane włosy.

Depilacja laserowa

Najpopularniejszymi urządzeniami do golenia są brzytwy lub maszynki żyletkowe, które co prawda usuwają nadmiar owłosienia, jednak nie likwidują go na stałe. Nieco skuteczniejszą opcją jest depilator elektryczny, który likwiduje włosy, wyrywając je, lecz nie zawsze z cebulkami, czyli źródłem wzrostu i regeneracji włosa. Jedynym i w prawie stu procentach operatywnym, korzystnym i efektywnym urządzeniem jest laser, który zastosowany na obszarze pokrytym włosami umożliwia ich szybkie i trwałe pozbycie się.

Depilacja laserowa Katowice

Miasta i miasteczka w Polsce obfitują w salony kosmetyczne, gabinety SPA oraz tym podobne placówki, które w swoich szerokich ofertach prezentują między innymi depilację wybranych partii ciała w sposób szybki i bezbolesny. Zabiegi przeprowadzane są w warunkach wysoko higienicznych z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz wyszkolonego personelu.Depilacja Katowice to zabiegi polegające na naświetlaniu laserem miejsc owłosionych, celem zniszczenia mieszków włosowych, produkujących włosy. Niestety w większości wypadków nie wystarcza jeden seans – wiele zależy od gatunku włosa, jego barwy, grubości oraz twardości. Najczęściej przeprowadza się od dwóch do trzech zabiegów.

Depilacja laserowa katowice to zabiegi bezbolesne, skuteczne i trwałe w skutkach. Przeprowadza się ją na skórze czystej, nieuszkodzonej i niepoznaczonej pieprzykami lub znamionami. Z tego powodu, przed zabiegiem należy dokładnie sprawdzić obszar, który ma zostać naświetlany, czy na pewno nie ma na nim niepożądanych wykwitów.

Depilacja Katowice jest zabiegiem przeprowadzanym na każdym obszarze skóry, zarówno widocznym, jak i niewidocznym. Najczęściej to:

– klatka piersiowa,
– twarz,
– plecy,
– pośladki,
– okolice bikini,
– pachy,
– łydki,a także miejsca intymne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here