Hybrydy zdołały już przekonać do siebie tysiące kobiet na całym świecie. Trudno się temu dziwić. Jeżeli jeszcze nigdy wcześniej nie miałaś ich na paznokciach, koniecznie powinnaś sprawdzić, co takiego widzą w nich inne panie. A korzyści z noszenia hybryd są olbrzymie. To jedyny taki rodzaj stylizacji paznokci, który gwarantuje nieskazitelną trwałość.

Lakiery hybrydowe nie odpryskują, nie zrywają się i nie schodzą z płytki

Możesz w nich robić dosłownie wszystko – począwszy od uprawiania sportów, kończąc na wykonywaniu prac domowych bez rękawiczek i to przy użyciu chemicznych środków czyszczących. Hybrydy, w przeciwieństwie do tipsów, wyglądają przy tym tak naturalnie, że nie ma w nich ani krzty sztuczności czy tandety. Dzięki nim manicure jest po prostu perfekcyjny. A kolejną jego zaletą jest to, że możesz go wykonywać samodzielnie.

Jakie lakiery hybrydowe powinnaś kupić na samym początku swojej przygody z nowoczesną stylizacją paznokci? Na pewno potrzebujesz kilku podstaw. Przede wszystkim zainwestuj w dobrą bazę pod lakier, która sprawi, że manicure nabierze wysokiej trwałości i dużej mocy. Do wyboru masz tutaj kilka różnych opcji. Najlepiej, gdybyś dysponowała przynajmniej kilkoma różnymi bazami, ale jeśli wciąż nie jesteś przekonana, czy hybrydy w ogóle przypadną ci do gustu, podstaw na produkt podstawowy, czyli standardową i najzwyklejszą bazę pod lakiery hybrydowe.

akiery hybrydowe

Zmieni ona strukturę twoich paznokci. Po pokryciu ich bazą staną się one lepkie (pod żadnym pozorem nie możesz wtedy niczego nimi dotknąć!), dzięki czemu świetnie przyjmą lakier kolorowy i odpowiednio go nasycą. Lakiery położone na standardową bazę trzymają się przeważnie przez trzy tygodnie. Jeżeli jednak jesteś osobą totalnie początkującą, możesz też poszukać bazy samopoziomującej, która sama równomiernie rozkłada się na powierzchni płytki. Nie dopuści więc do sytuacji, w której nałożysz jej zbyt dużą ilość i przez to lakier rozleje się na skórki bądź palce dłoni.

Z pomocą produktów przeznaczonych do wykonywania paznokci hybrydowych jesteś też w stanie przygotować naturalnie prezentujące się tipsy. Jakie lakiery hybrydowe pozwolą ci osiągnąć taki efekt? Otóż będą to tzw. lakiery budujące. Dzięki nim możesz jeszcze bardziej utwardzić oraz wzmocnić słabą płytkę, ale też przede wszystkim ją nadbudować. Kształtujesz ją w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Wybierasz dla niej podobającą ci się długość, by potem nałożyć na paznokieć odpowiednią ilość lakieru budującego.

To świetne rozwiązanie dla kobiet, które z natury mają krótką płytkę. Czasami, nawet gdy próbujesz ją zapuścić, paznokcie i tak prędzej czy później się łamią, przez co nie możesz osiągnąć optymalnej dla ciebie długości. Lakiery budujące przychodzą z pomocą. Co prawda nie są one proste w użytku, ale jeśli trochę z nimi popracujesz, na pewno szybko nabierzesz wprawy i nauczysz się błyskawicznie przedłużać swoje paznokcie.

kolorowe paznokcie

Oczywiście po nałożeniu lakieru bazowego i ewentualnym przedłużeniu płytki lakierem budującym zajmiesz się rozprowadzaniem samego koloru, który zadecyduje o efekcie twojego manicure’u. Wybór należy do ciebie. Każda firma zajmująca się produkcją lakierów hybrydowych posiada w swojej ofercie zróżnicowane odcienie produktów – począwszy od tych delikatnych, jasnych i kremowych, kończąc na szalonych i neonowych odcieniach kojarzących się z wiosną.

Stwórz kolekcję swoich marzeń. Nie ograniczaj się wyłącznie do podstawowej bieli czy klasycznej czerni. Niech w twojej kolekcji pojawi się przynajmniej jeden lakier w intensywnym odcieniu oraz jeden produkt brokatowy i jeden pyłek. Baw się stylizacją paznokci i za każdym razem uzyskuj odmienny efekt. Manicure nie musi być wcale klasyczny i nudny. Teraz w modzie są neonowe odcienie, które widać już z daleka.

Bardzo mocno skupiłaś się na tym, jakie lakiery hybrydowe wybrać, ale nie zapominaj też o istocie lampy, która może albo ułatwić ci pracę, albo ją utrudnić. Im większa jej moc, tym większa wygoda. Dzięki porządnej lampie będziesz w stanie wykonać hybrydy w ciągu dosłownie trzydziestu minut!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here