Montaż klimatyzacji i jej serwisowanie wymaga pełnego profesjonalizmu. Na rynku istnieje bardzo wiele firm świadczących takie usługi, również w województwie śląskim jest ich sporo. Jaką z nich zatem należałoby wybrać? Podpowiadamy, że obecnie jedną z najlepszych firm w tej branży jest TB Klima z siedzibą w Jaworznie.

Usługi całkowicie kompleksowe

TB Klima to firma projektowo-montażowo-serwisowa specjalizująca się w klimatyzacji oraz technice grzewczej. Obsługuje różnych klientów – od indywidualnych, po biznesowych oraz rozmaite instytucje. Zatrudnia świetnych fachowców: najlepszych projektantów, monterów instalacji klimatyzacyjnych oraz doskonałych serwisantów. Firmie TB Klima można więc zaufać na każdym etapie prac.

Wieloletnie doświadczenie

Kilkanaście lat doświadczenia firmy TB Klima na rynku w branży klimatyzacji pozwala stwierdzić, że jest to przedsiębiorstwo świadczące usługi bardzo wysokiej jakości. Wszyscy pracownicy posiadają potrzebne certyfikaty i uprawnienia, a także dysponują najlepszym sprzętem, który umożliwia im naprawdę rzetelne i sprawne wykonywanie działań montażowych oraz przeglądów gwarancyjnych oraz napraw.

Wszystko to zapewnia pełne bezpieczeństwo, bowiem tylko profesjonalne i dokładne czynności monterów i serwisantów gwarantują nam późniejszą dobrą jakość powietrza w klimatyzowanych pomieszczeniach, wolną od alergenów, wirusów czy drobnoustrojów.

Stale poszerzający się obszar działalności

TB Klima, choć swoja siedzibę ma w Jaworznie, jest firmą działającą na terenie całego województwa śląskiego i nie tylko (działa także w Małopolsce). Ufają jej więc nie tylko klienci lokalni, lecz również mieszkańcy sąsiednich miast i miejscowości. Świadczy o tym także wysoka pozycja strony TB Klima w wyszukiwarkach na frazy typu: „klimatyzacja Katowice”, „klimatyzacja Sosnowiec” czy „klimatyzacja Dąbrowa Górnicza”. Nie są to oczywiście wszystkie obsługiwane miejsca. Można to sprawdzić, odwiedzając witrynę firmową:  https://www.tbklima.pl/

Korzystne, konkurencyjne ceny

Oferta firmy TB Klima pozwala klientom na spore oszczędności. Dlaczego? Ceny usług w TB Klima są bardzo konkurencyjne. Do tego serwisowanie klimatyzacji w tym serwisie przedłuża znacząco żywotność urządzeń, co z kolei daje możliwość uniknięcia kosztów napraw oraz kosztów zakupu nowych sprzętów klimatyzacyjnych.

Szybki kontakt

TB Klima bardzo sprawnie odpowiada na wszelkie wiadomości. Można się z nią kontaktować drogą mailową, telefoniczną oraz przez formularz internetowy. Pracownicy TB Klima fachowo doradzają klientom, dopasowując ofertę firmy do indywidualnych potrzeb, rozmawiają o możliwych wyjściach, następnie sprawdzają dom lub mieszkanie, by zaproponować najkorzystniejsze i najwydajniejsze rozwiązanie.

Pozytywne opinie

Profesjonaliści z TB Klima potrafią wykonać niemal każdy projekt, zamontować i odpowiednio serwisować klimatyzacje różnych typów i producentów. Ta wszechstronność oraz inne zalety firmy zapewniły jej zadowolenie klientów od początku istnienia przedsiębiorstwa. Łatwo to zweryfikować nie tylko w Internecie, ale także pytając osób korzystających z usług.

Można również zajrzeć na stronę firmy i obejrzeć przykłady realizacji montażowych i projektowych. Nie bez znaczenia zapewne dla pozytywnych opinii jest fakt, że wszelkie wykonywane przez TB Firma prace kończą się starannym wysprzątaniem pomieszczeń i pozostawieniem ich w stanie, w jakim były przed prowadzonymi czynnościami monterskimi lub serwisowymi.

Podsumowanie

Podsumowując, TB Klima to firma sprawdzona i doświadczona, zapewnia kompleksową i profesjonalną realizację usług z zakresu montażu i serwisu klimatyzacji. W TB Klima zrealizowane będzie niemal każde zlecenie dotyczące dowolnej instalacji klimatyzacyjnej.

Można skontaktować się z nią m.in. poprzez:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here