Nowoczesny monitoring dla firm to coś na co dziś zwracamy szczególną uwagę. Technologia szybko idzie do przodu, a właściciele firm chcą mieć pełną kontrolę nad tym co dzieje się w budynku podczas ich nieobecności oraz pragną zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa swoim pracownikom.

Najlepszy monitoring dla twojej firmy

Zakup monitoringu dla firm i dużych obiektów to wyzwanie, rynek pełen jest tego typu sprzętu i niełatwo jest znaleźć coś, co zadowoli wymagającego klienta. Sprzęt do monitoringu obiektów na https://www.fonex.pl/ jest wysokiej jakości i z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na stronie można znaleźć gotowe zestawy monitorujące, dzięki czemu kupując je, nie musimy sami kompletować zamówienia, tracić przy tym czas i zastanawiać się, co tak naprawdę będzie nam potrzebne. Fonex oferuje zestawy o najwyższej jakości kamerach Full HD, które pozwolą na monitorowanie obiektów i zachowania wyraźnego nagrania, tym samym zapewnimy bezpieczeństwo.

Oprócz gotowych zestawów można zakupić także kamery kopułowe, o dużym kącie, które idealnie sprawdzą się do monitorowania hal produkcyjnych, magazynów, czy firm, które obsługują klientów na dużych obszarach. Ponadto sklep ma w ofercie przewody i moduły, wszystkie potrzebne artykuły możemy kupić w jednym miejscu.

Fonex oferuje także wideodomofony, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w miejscu pracy, jest to wygodne rozwiązanie dla nieco mniejszych firm, które nie specjalizują się w bezpośrednim kontakcie z klientem. Wszystkie systemu monitorowania są wspierane przez najnowsze rozwiązania, takie jak redukcje szumów, szeroki zakres dynamiki ruchu oraz system redukujący rozmycie się obrazu, gdy ten kierowany jest w stronę intensywnego światła. Kamery posiadają systemy wzmacniania sygnału, która sprawia, że sprzęt nieprzerwanie pracuje i nie musimy martwić się o utratę danych, a tym samym o swoje i innych bezpieczeństwo.

Dla zakupu powyżej 800 złotych dostaniemy darmową dostawę. Fonex to firma, która w swojej branży działa aż 25 lat, posiada ogromne doświadczenie i wie, że technologia ciągle się zmienia, dlatego oferuje najnowsze i nowoczesne rozwiązania. Zamówienia są realizowane w 24 godziny, również dostawa! Zakupu dokonujemy bezpiecznie i pewnie, ponieważ kupujemy od sprawdzonego producenta, który inwestuje w najnowocześniejszy monitoring. Ponadto klient otrzymuje oczywiście prawo do zwrotu oraz reklamacji, jeżeli jednak nie przepadamy za wysyłką, możemy odebrać towar osobiście w sklepie. Fonex to firma z doświadczeniem dla której nowoczesność jest bardzo istotna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here