Siedmiolatka, wbrew pozorom, może mieć całkiem ugruntowane upodobania w kwestii zabawek. Dobierając dla niej prezent, warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, co lubi, czym się interesuje, jakie bajki ogląda. Sprawdź nasz ranking z tematycznym podziałem prezentów i dowiedz się, jakie podarunki mogą okazać się uniwersalnym rozwiązaniem w przypadku, gdy nie znasz dobrze gustu solenizantki.

Kupno dziecięcych prezentów bywa twardym orzechem do zgryzienia. Różnorodność produktów dostępnych w sklepach wcale nie ułatwia sprawy. Zwłaszcza jeśli maluch ma już szeroki przekrój zabawek w swojej kolekcji, trudno znaleźć coś wyjątkowego. Dlatego właśnie przygotowaliśmy ranking, który pozwoli ci łatwo wybrać idealny prezent dla 7 letniej dziewczynki.

​Pani architekt

Są dzieci, dla których nie ma lepszej zabawki niż klocki. Budowanie budynków i pojazdów, a nawet postaci i tworzenie światów jest dla nich zabawą samą w sobie. Klocki to uniwersalny prezent, który sprawdzi się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, do zabawy grupowej i samodzielnej. Które wybrać na prezent dla siedmiolatki?

  • Lego classic – bazowy, bogaty zestaw najsłynniejszych klocków na świecie, które zapewniają rozrywkę kolejnym pokoleniom od wielu dekad – i nic nie wskazuje na to, by miały wyjść z mody. Z tych podstawowych klocków można stworzyć w zasadzie wszystko – budynki, postaci, pojazdy i wiele więcej.
  • Lego tematyczne – w uniwersum Lego można znaleźć tyle motywów, ile dusza zapragnie. Harry Potter, SuperMario, Minecaft… Wybór jest naprawdę szeroki!

​Mała atletka

Jeśli siedmiolatka uwielbia przede wszystkim zabawy na świeżym powietrzu, warto sprawić jej akcesoria, które urozmaicą te aktywności. Co może okazać się świetnym pomysłem?

  • Wstążka do tańczenia – wyposażona w wygodny uchwyt, to idealne urozmaicenie dla układów tanecznych tworzonych dla zabawy;
  • piłka do skakania – dzieci ją uwielbiają. Piłka zachęca do ruchu, a jednocześnie gwarantuje sporą dawkę świetnej zabawy. Wygodne uchwyty umożliwiają bezpieczne skakanie;
  • hula hop – świetny pomysł na prezent dla siedmiolatki na urodziny. Korzystanie z hula hop kształtuje zdolności motoryczne i kontrolę ruchów, a do tego jest ćwiczeniem angażującym różne partie mięśni.

​Artystka

Siedmiolatkom, które uwielbiają rysowanie i inne kreatywne formy ekspresji, warto podsunąć zabawki, które już od najmłodszych lat będą rozwijać ich umiejętności manualne:

  • tablet graficzny dla dzieci – w dzisiejszych czasach narzędzia cyfrowe są podstawą pracy wielu artystów i wszystkich pracowników kreatywnych. Jeśli przeczuwasz, że dziewczynka może pójść tą drogą, warto już teraz zacząć oswajać ją z rysowaniem w digitalu. Tablet graficzny zaprojektowany z myślą o dzieciach pozwala wygodnie i swobodnie przelewać pomysły na ekran, zamiast na papier;
  • zestaw Play Doh – dzieci uwielbiają pracować z plastycznymi formami. Play Doh to zestaw foremek oraz mas plastycznych, dzięki którym można tworzyć figurki w najróżniejszych kształtach.

Wszystkie wymienione w rankingu prezenty znajdziesz np. na https://www.empik.com/zabawki/5-7-lat. Jeśli chcesz kupić wyjątkowy prezent dla dziewczynki w wieku siedmiu lat bez wydawania fortuny, sprawdź ofertę sklepu.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here