Palenie e-papierosów jest coraz bardziej modne i w przypadku wielu osób zastępuje im tradycyjne papierosy. Jest to szczególnie cenione rozwiązanie przez wszystkich użytkowników, którzy uwielbiają nietypowe smaki e-papierosów, które mogą samodzielnie dla siebie komponować. Jeśli i ty do nich należysz, polecamy ci także bazy nikotynowe, które oprócz smaku, dodadzą twoim e-papierosom odpowiedniej mocy.

Z nikotyną lub bez

Jedną z najważniejszych zalet e-papierosów jest możliwość palenia ich zarówno w wersji z nikotyną, jak i bez niej. Dzięki temu stanowią świetną propozycję dla osób, które chciałyby jedynie rozkoszować się ciekawym smakiem, bez przyjmowania tego związku. Mogą stać się także ciekawym i przyjemnym sposobem na rzucenie tradycyjnego palenia, stopniowe zmniejszenie ilości nikotyny oraz całkowite od niej odejście, jeśli to jest celem palacza.

Dowolna moc produktu

Wszystko to jest możliwe dlatego, że liquidy do e-papierosów można tworzyć samodzielnie, dodając do nich odpowiednią bazę nikotynową oraz dowolny aromat. Największą zaletą baz nikotynowych jest ich bezwonnosci i brak smaku, dzięki czemu w żadne sposób nie zmieniają walorów wybranego aromatu.

Jednocześnie, każda baza nikotynowa posiada odpowiednie stężenie, opisywane liczbowo. Przykładowo, dostępne są bazy o mocy od 0 mg/ml do 20 mg/ml. Oznacza to, że w najwyższym stężeniu, znajduje się aż 20 mg czystej nikotyny w 1 ml bazy.

Oczywiście, można wybierać spośród całej gamy dostępnych stężeń, dopasowując je do swoich preferencji. Warto przy tym pamiętać, iż najwyższe stężenia, powyżej 14, odpowiadają bardzo silnym, klasycznym papierosom (czerwonym), od 9 do 12 umiarkowanej ich mocy (niebieskim), a bazy o najniższych wartościach liczbowych to odpowiedniki papierosów “super light”. Wypróbuj każdy z nich, aby przekonać się, jaki najbardziej będzie ci odpowiadał.

Wygodne dozowanie

Aby precyzyjnie dodać odpowiednia ilosc bazy nikotynowej do aromatu, warto posiadać zakraplacz, który ułatwi to zadanie. Z tego powodu najlepszym pomysłem jest zakup bazy, która umieszczona jest w buteleczce, posiadającej taki zakraplacz. Będzie to znaczącym ułatwieniem i pozwoli cieszyć się dokładnie takim stężeniem nikotyny, jaki najbardziej ci odpowiada.

Sprawdzone składniki

Decydując się na zakup bazy nikotynowej, tak samo jak innych produktów do e-papierosów, koniecznością jest wybór najwyższej jakości składników. Tylko one gwarantują pełne bezpieczeństwo i doskonały smak podczas palenia. Właśnie dlatego bazy powinny być wykonane z gliceryny i glikolu propylenowego, które zapewnią im odpowiednią gęstość zarówno w postaci ciekłej, jak i pary.

Artykuł powstał przy współpracy z LQD – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here