Pierścionek zaręczynowy to jeden z tych elementów biżuterii, których żadna kobieta nie zapomina. Dlatego też powinien być wyjątkowy i bez wątpienia dobrany idealnie do gustu partnerki. Oczywiście, każda pani może pragnąć innego, jednak pewne klasyki nigdy nie wychodzą z mody, jak choćby pierścionek w stylu solitaire: ozdobiony jednym dużym brylantem. Spośród jakich innych możesz jednak wybierać?

Pierścionek solitaire w nieklasycznym wydaniu

Skoro zaczynamy od najbardziej klasycznych rozwiązań, na pierwszy plan musi się oczywiście wysunąć pierścionek solitaire. Jednak obecnie można go spotkać również w nowej, ciekawej odsłonie: jako pierścionek, który dodatkowo ozdobiony jest kilkoma dodatkowymi diamentami, ustawionymi po bokach głównego klejnotu lub wzdłuż obrączki. 

Dzięki takiej oprawie pierścionek wspaniale błyszczy i przyciąga uwagę. Jest bogatym dodatkiem, który świetnie będzie pasował do nowoczesnych, prostych obrączek, zwłaszcza tych, które wykonane są w stylu “pierścienia wieczności”. Są to obrączki damskie, udekorowane diamentami, które biegną wzdłuż całego obwodu, symbolizując nieskończoną, ponadczasową i wieczną miłość.

Wspaniałe trzy kolory złota

Jeśli twoja partnerka kocha różne ozdoby, na pewno chciałaby, aby pierścionek zaręczynowy idealnie pasował do każdej z nich. W takim przypadku możesz zdecydować się na wybór takiego, który posiada w swojej oprawie trzy kolory złota: żółty, biały oraz różowy. Dzięki temu niezależnie od tego, jaki naszyjnik czy kolczyki będzie nosić twoja ukochana, pierścionek zaręczynowy zawsze będzie stanowił idealny dodatek do pozostałych ozdób.

Co więcej, pierścionki z trzykolorowego złota są bardzo unikatowe i rzadko spotykane. Dzięki temu będziesz więc mógł podkreślić, jak ważna jest dla ciebie przyszła żona.

Kolorowe klejnoty

Kolejnym pomysłem na nietypowy pierścionek zaręczynowy jest wybór takiego, który posiada kolorowy kamień zamiast klasycznego, białego diamentu. W chwili obecnej szczególnie modne są niebieskie klejnoty, które oprawiono w stylu halo, czyli otaczając dookoła drobnymi diamencikami. Dzięki temu cała biżuteria niezwykłe i cudownie błyszczy, przykuwając wzrok.

Swoją popularność takie pierścionki zaręczynowe zdobyły jednak nie tylko przez wzgląd na niezwykłą urodę. Również fakt, że księżna Kate jest właścicielką podobnego pierścionka, wpływa istotnie na to, że jest on wyjątkowo modny.

Nietypowe oprawy

Jeśli twoja partnerka nie chciałaby kolorowych kamieni ani klasycznej oprawy, możesz zdecydować się także na mniej typowe rozwiązania, w których kamienie osadzone są asymetrycznie lub w innowacyjnych wzorach. Wśród tego typu pierścionków znajdziesz zarówno minimalistyczne, jak i bardzo bogate wersje, dlatego z łatwością znajdziesz taki, który zachwyci twoją ukochaną.

Na koniec pewnie zadajesz sobie pytanie, czy pierścionek zaręczynowy musi być bardzo drogi? Oczywiście, że nie! Często możesz bowiem wybrać spośród pięknych modeli, które oparte są o wykorzystanie cyrkonii jako odrabiających je kamieni – to alternatywa, która jest równie piękna jak klasyczny diament, pozwoli ci jednak na zakup w bardziej optymalnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here