Barwy Maryjne

0
2273

Różnego rodzaju przypinki, kotyliony, flagi i chorągiewki w kolorach maryjnych są doskonałą dekoracją kościołów, kaplic, szkół oraz prywatnych domów i mieszkań. Oferta akcesoriów wyrażających umiłowanie do Maryi jest szeroka i urozmaicona. Barwy Maryjne mogą nam towarzyszyć podczas różnego rodzaju świąt kościelnych takich jak np. Wniebowstąpienie lub Święto Matki Bożej Gromnicznej. Dzięki barwom maryjnym wyrażamy symbolicznie swój szacunek, wdzięczność i umiłowanie do Matki Bożej.

Dekoracje z wizerunkiem Najświętszej Maryi

Zarówno Szarfy Maryjne, chorągiewki z postacią Matki Boskiej albo opaski na ramię w barwach maryjnych – można z pewnością wykorzystać podczas niejednej pielgrzymki lub w prywatnych przydomowych kapliczkach. Przypinki i kotyliony z wizerunkiem Matki Boskiej oraz z wizerunkiem Papieża można również wykorzystać na co dzień i nosić je wraz z ubraniem – wyrażając przez to swoją głęboką wiarę i katolicki styl. Produkty ASPOL są trwałe, praktyczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Barwy maryjne czyli biały i niebieski oraz barwy papieskie tzn. biały i żółty są subtelnie stonowane i dzięki pięknym wizerunkom świętych – tworzą jednolitą, wspaniałą całość, która prezentuje się wyjątkowo.

Piękne symbole związane z Matką Boską

Wiele uroczystości kościelnych, w których uczestniczą wierni, wymaga odpowiedniej, eleganckiej oprawy i dekoracji. Dzięki produktom takim jak flagi maryjne, flagi papieskie, praktyczne i eleganckie kotyliony z wizerunkiem papieża Jana Pawła II lub Przenajświętszej Maryi – możemy podkreślić swoją religijność i potwierdzić wizerunek wiernego katolika. To piękny, polski zwyczaj, który określa naszą tożsamość kulturową i wyznaniową. Podczas odpustu, podczas pielgrzymki do Częstochowy, podczas Święta Maryi Królowej Polski, podczas rocznicy urodzin Jana Pawła II – wyrażamy własną wiarę i chętnie eksponujemy zarówno symbole jak i  barwy maryjne i barwy papieskie. To piękna, tradycja i ukłon w stronę naszej wiary. Spokojne barwy maryjne oraz barwy papieskie towarzyszą nam w kościołach, domach i parafiach, dając nam poczucie przynależności do Kościoła.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/promnice.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here