Buty robocze to produkt niezbędny dla każdej osoby pracującej na budowie, lub wykonującej inny zawód, w którym potrzebna jest kompleksowa ochrona stóp. Należy pamiętać, że jest to jedna z najbardziej narażonych na urazy części ciała, dlatego nie jest to produkt na którym można oszczędzać. Będąc właścicielem firmy, może mieć nawet problemy z prawem, jeśli nie zapewni pracownikom odpowiedniego obuwia i odzieży ochronnej. Natomiast jeśli jesteśmy osobą prywatną, takie buty mogą się nam przydać przy robotach wokół domu. Gdzie zatem kupić buty robocze? Jakie marki są najlepsze?

Gdzie kupić buty robocze?

Buty budowlane i przemysłowe można znaleźć w licznych stacjonarnych sklepach, które zajmują się artykułami BHP dla robotników. Lepszym rozwiązaniem może okazać się natomiast skorzystanie z internetowego sklepu wysyłkowego. Jest tak dlatego, że w takich miejscach wybór zazwyczaj jest większy. Ponadto towar dociera do nas już w ciągu dwóch dni, i to niezależnie od ilości zamawianego obuwia.

Inną niebagatelną zaletą jest szybkość dokonywania zakupów. Nie trzeba nigdzie jechać ani spędzać w sklepie godzinę zastanawiając nad zakupem. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową, zacząć przeglądać interesującą nas kategorię i szybko wybrać coś dla siebie. Jeśli chodzi o konkretne propozycje takich sklepów internetowych, idealnym miejscem jest Gvarant BHP. Poza butami roboczymi kupimy tam także inne niezbędne artykuły z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jaką markę obuwia roboczego wybrać?

Dużym problemem może być wybór konkretnej marki butów, na rynku jest ich bowiem mnóstwo. Jeśli nie chcemy spędzić nad tym wyborem zbyt długiego czasu, dobrą opcją może być przyjrzenie się sklepowi Gvarant BHP. Wystarczy, że wejdziemy w kategorią przeznaczoną dla butów roboczych, a wyświetlą nam się buty robocze wyłącznie najbardziej renomowanych marek.

Jeśli chodzi o gumiaki, godna polecenia jest tu zwłaszcza firma Coverguard, której obuwie znane jest z wyjątkowej odporności. Inną ciekawą opcją jest marka Cofra, której gumowce cechują się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.

Natomiast, kiedy potrzebujemy raczej półbutów, można wymienić marki takie jak Base czy Ardon. Również wspomniana już Cofra oferuje duży wybór butów tego rodzaju. Ich zaletą z pewnością jest wygląd, który przypomina modne w ubraniu codziennym sneakery. Poza obuwiem, w tej kategorii można również zakupić wszelkie akcesoria – sznurówki, podeszwy i inne.

Jeśli więc jesteś zainteresowany zakupem butów budowlanych lub przemysłowych, sklep Gvarant BHP z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here