Kiedy decydujemy się na poprawienie swojej sylwetki, z reguły decydujemy się na to, aby wybrać się na siłownie. Gdy po raz pierwszy widzimy zaawansowany sprzęt, często nie potrafimy się odnaleźć. Popełniamy mnóstwo błędów, a trening nie jest skuteczny. Śmiało można stwierdzić, że tracimy swój cenny czas, niestety nie mamy z tego żadnego pożytku. Warto zdecydować się na trenera personalnego, który z pewnością przeprowadzi nas przez świat siłowni.

Gwarancja prawidłowej techniki

Korzystając z usług trenera personalnego, możemy być pewni, że wykonywane przez nas ćwiczenia będą wykonywane prawidłowo. Jest to bardzo istotne dla osób początkujących z dwóch powodów. Przede wszystkim zminimalizujemy ryzyko niebezpiecznej kontuzji. Wbrew pozorom siłownia jest dość kontuzjogenna, dlatego przyda nam się osoba, która będzie nas asekurowała. Dodatkowo nieprawidłowo wykonywane ćwiczenia są często stratą czasu. Mięsień nie otrzymuje odpowiednich bodźców, dzięki którym rozwój poszczególnych partii jest możliwy. Trener indywidualny Paweł Głuchowski z pewnością poprowadzi trening dbając o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu efekty będą widoczne możliwie najszybciej.

Motywacja do treningu

Po jakimś czasie treningu u niektórych osób może pojawić się pewna niechęć do ćwiczeń. Treningi wykonywane będą na siłę, z przyzwyczajenia, pojawią się pierwsze myśli o zrezygnowaniu z tego sportu. Jest to zupełnie normalne, jednakże w przypadku trenera indywidualnego z pewnością zostaniemy odpowiednio zmotywowani i ponownie zachęceni do ciężkiego treningu.

Pomoc w odżywianiu

Dobry trener indywidualny posiada dużą wiedzę nie tylko na temat treningów, ale także tą związaną z odżywianiem. Wbrew pozorom jest to równie ważna kwestia, co samo podnoszenie ciężarów. Trener przygotuje nam ciekawy plan żywieniowy, ewentualnie podpowie jakie produkty są mile widziane, a których lepiej unikać. Weźmie pod uwagę wszelkie choroby i schorzenia, a także indywidualne preferencje swoich podopiecznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here