Rynek usług e-commerce, z każdym rokiem znajduje coraz większą grupę wielbicieli. Handel przez internet staje się coraz bardziej dostępny dla przeciętnego użytkownika. Ludzie szukają alternatyw dla zarabiania na etacie, w związku z czym często wybierają dla siebie właśnie handel przez internet. Jest to rozwiązanie niewymagające już dużych powierzchni magazynowych, ponieważ wiele firm oferuje usługi przechowania towaru, a nawet przesłania go wprost do odbiorcy. Jedynie co jest wymagane od pracodawcy, to przesłanie szczegółowego zamówienia.

Bezpieczne wysyłki kurierskie

Największe ryzyko pojawia się w transporcie. Pomimo, że firm kurierskich na rynku jest sporo, to jakość ich usług pozostawia wiele do życzenia. Niejednokrotnie zdarza się, że paczki trafiają do klienta zgniecione lub też zalane. Tym bardziej gdy w kartonie znajdują się różnego rodzaju płyny. Co zrobić, by nasza przesyłka dotarła do odbiorcy w dobrym stanie? Wystarczy dowiedzieć się jak zabezpieczyć paczkę do wysyłki kurierem. W internecie można znaleźć kilka poradników dotyczących pakowania towarów w bezpieczny sposób. Trzeba mieć to na uwadze, ponieważ przesyłka w drodze napotyka wiele przeszkód. Podczas pobytu na sortowni paczek, przemieszcza się na automatycznych liniach, gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo upadku. Paczki mają być sortowane szybko, więc z pewnością nie są przekładane z ręki do ręki, a wręcz traktowane są z dużą dozą nieuwagi.

Najlepszym sposobem na pakowanie jest używanie pudełek kartonowych. Są przede wszystkim dość trwałe. Łatwo można jest ustawić na palecie służącej do transportu. Dodatkowo wypełnione materiałem izolacyjnym stanowią podwójną ochronę dla transportowanych przedmiotów. Stanowią niski koszt zakupowy dla przedsiębiorców. Można je kupić praktycznie wszędzie.

Zwykłe pudełka kartonowe, zamykane są poprze zaklejenie dwóch skrzydeł jego ścianek bocznych. Innym rodzajem pudełek stosowanych w przesyłkach kurierskich są pudełka fasonowe. Są to pudełka stosowane do przesyłek o różnych gabarytach. Niemniej jednak, jest to świetny wybór dla małych przedmiotów. Przede wszystkim dla kubków. Produkowane są przy użyciu wykrojnika z mikrofali. Wykonane są z tektury falistej. Wyposażone są w dodatkowe zapięcie zabezpieczające. Ich konstrukcja jest bardziej złożona. Dzięki temu uszkodzenie produktu w transporcie jest o wiele mniej prawdopodobne. Posiadają automatycznie składane dna. Ich fason pozwala na szybkie przygotowanie wysyłki kurierskiej. Pudełka te można dostać w dwóch kolorach, białym i szarym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here