Jeżeli myślisz, że wyszły już z mody to spieszymy wyprowadzić Cię z błędu. Meblościanki przeżywają obecnie swój renesans, a to wszystko za sprawą nowego designu oraz wysokiej funkcjonalności. Dzisiaj taki zestaw mebli zapewnia nie tylko atrakcyjny wystrój wnętrza, ale przede wszystkim oferuje dużą ilość miejsca do przechowywania lub eksponowania bibelotów. Zobacz, dlaczego warto w niego zainwestować.

Wybór mebli, które będą praktyczne, a zarazem reprezentatywne zazwyczaj jest bardzo trudny. Możesz zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, decydując się na gotowy zestaw. Kupując meblościankę, na którą składają się półki, szafy, komody, szafki RTV i podświetlane witryny z szybą zyskasz spójny stylistycznie komplet, który idealnie wpasuje się w układ pomieszczenia oraz podkreśli jego charakter.

Meblościanka klasyczna czy nowoczesna?

Współczesne meblościanki nie są już meblami, jakie pamiętasz z czasów PRL-u. Choć nadal wiele z nich wykończonych jest na wysoki połysk, to jednak mają lżejszą formę. Nie są już ciągiem połączonych ze sobą szafek, komód i witryn, lecz niezależnymi elementami do postawienia czy powieszenia. To niesłychanie praktyczne, ponieważ przy składaniu zamówienia możesz dokupić lub zrezygnować z poszczególnych produktów. Przy montażu sam zdecydujesz, czy ustawić je w jednym rzędzie czy raczej rozstawić w różnych miejscach pokoju. 

Do wyboru są meble utrzymane w stylu skandynawskim, nowoczesnym, glamour, industrialnym. Bogactwo form, niesłychanie rozbudowana paleta kolorów oraz detali sprawia, że o finalnym wyglądzie meblościanki decyduje sam klient.

Meblościanka

Meble w dowolnych konfiguracjach

Potrzebujesz samej szafki pod telewizor, półki na książki i głośniki oraz barku do przechowywania alkoholu? Możesz wybrać meblościankę o minimalistycznym charakterze, która składa się tylko z kilku elementów. Sam zdecydujesz nie tylko o jej rozmiarze, ale też układzie poszczególnych części. Tym samym, dopasujesz mebel do układu wnętrza czy metrażu, jakim dysponujesz. 

Inną opcją jest wybór większego zestawu mebli. To dobry pomysł, gdy urządzasz pokój nastolatka albo salon w niewielkiej kawalerce. Aby mądrze wykorzystać każdy dostępny metr kwadratowy powierzchni, zaaranżuj ją przy pomocy meblościanki. 

Szafy, komody, biurko, półki, regały pokryją jedną ścianę, pozostawiając Ci swobodę przy urządzaniu reszty wnętrza. Wszystko po to, abyś mógł idealnie dopasować je do swoich potrzeb, stylu życia, jaki prowadzisz oraz ilości rzeczy, które przechowujesz w szafkach, półkach oraz na wieszakach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here