Kiedy tracimy włosy, ponieważ zaczynają nadmiernie wypadać, zwykle pojawia się niepokój. Myśli krążą wokół tego, co złego dzieje się ze zdrowiem, że organizm wysyła takie sygnały. Rzeczywiście czasami jest tak, że włosy dosłownie lecą garściami. Jeśli problem się nasila, warto odwiedzić miejsce, jakim jest klinika przeszczepu włosów.

Przeszczepianie włosów

Przeszczepianie włosów to metoda leczenia łysienia. Oczywiście nie będzie ona adekwatna w każdej sytuacji. To, kiedy przeszczep włosów Katowice może być skuteczny, musi tak naprawdę orzec specjalista, jakim jest trycholog. Dlatego też spędza on z pacjentem sporo czasu podczas pierwszej konsultacji, zbiera obszerny wywiad, aby znaleźć odpowiedź na pytanie o to, co jest powodem łysienia.

Przeszczep włosów Katowice

Jeżeli chodzi o kliniki przeszczepu włosów, to jedna z nowoczesnych jest właśnie w Katowicach. To właśnie tutaj można umówić się na konsultację, a następnie na zabieg. Przeszczepianie włosów to dosyć skomplikowana procedura medyczna, która trwa przez kilka godzin. podczas zabiegu wyspecjalizowana kadra medyczna wspomaga się robotami medycznymi, które pomagają w pobieraniu tak zwanych graftów. To cebulki włosowe wraz z mieszkiem włosowym oraz fragmentem skóry, które następnie są przeszczepione w te miejsca na skórze głowy, które są nagie.

Klinika przeszczepu włosów – cena zabiegu

Chociaż przeszczepianie włosów to metoda leczenia, która daje szansę pacjentom cierpiącym na łysienie plackowate, aby znów mogli poczuć się lepiej i bardziej atrakcyjnie, za wszystko trzeba zapłacić z własnej kieszeni. Przeszczepianie włosów nie jest bowiem refundowane przez NFZ. Jak dużo kosztuje zabieg? Trzeba nastawić się na wydatek kilku tysięcy złotych. Krzepiącą informacją jest ta, że kwalifikacja do zabiegu przebiega niezwykle skrupulatnie. Oznacza to, że trycholog daje pacjentowi zgodą na przeszczep tylko i wyłącznie wtedy, gdy dobrze rokuje on na to, że zabieg się powiedzie. Jednym słowem przeszczep włosów jest metodą rekomendowaną tylko w konkretnych sytuacjach. Gdy zainwestuje się pieniądze w to leczenie, można mieć pewność, że przebiegnie ono pomyślnie i da spodziewane efekty. Jakie? Można zobaczyć to na przykładowych zdjęciach w Internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here