Brwi to oprawa oczu, ramka, która pozwala wydobyć to, co w Tobie najpiękniejsze. Dowiedz się więcej na temat przeszczepu brwi i jego rewelacyjnych efektach.

Piękne brwi, to jeden z najważniejszych elementów twarzy. Odpowiedni ich kształt, gęstość, szerokość, może podkreślić rysy, sprawić że dana osoba będzie wyglądać pogodnie lub posępnie. Kobiety na całym świecie przykładają dużą wagę właśnie do swoich brwi, regulują je, farbują i pielęgnują. Od pewnego czasu czynności te nie są obce również mężczyznom. Panowie nie krępują się już sięgać po niektóre kosmetyki, ale również chodzić do kosmetyczki, czy salonu medycyny estetycznej. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni coraz częściej decydują się na przeszczep brwi.

Przeszczep brwi – dla kogo?

Zabieg transplantacji mieszków włosowych na łuk brwiowy skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcieliby cieszyć się pięknymi, gęstymi brwiami o naturalnym wyglądzie i regularnej linii. W przeciwieństwie do makijażu permanentnego przeszczep brwi przed i po daje maksymalną satysfakcję. Włoski są naturalne, można je dodatkowo układać, stylizować i nie znikną nawet po latach.

Na zabieg decydują się najczęściej ci, którzy utracili gęstość swoich brwi, włoski wypadły w wyniku choroby, leczenia lub wypadku.  Zdarzają się również tacy pacjenci, którym po prostu z wiekiem linia brwi mocno się zwęziła z przyczyn genetycznych.

Są także osoby, które nie mają pomysłu, jak zmienić kształt brwi, by wyglądać korzystnie, bez konieczności regularnych wizyt w gabinecie kosmetycznym.

Na czym polega przeszczep brwi?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie należy do inwazyjnych. Lekarz chirurg pobiera, w jego trakcie, mieszki włosowe z tyłu głowy, a następnie wszczepia je w wyznaczone miejsce biorcze. Wykorzystuje tu swoją wiedzę z zakresu anatomii i projektowania brwi, która pomaga mu w nakreśleniu idealnego kształtu. Włoski umieszczane są pod odpowiednim kątem, by rosły zgodnie z pożądanym kierunkiem. Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu. Na pełen rezultat należy poczekać około 12 miesięcy. Włoski stopniowo przejmują cechy adekwatne do miejsca, w którym zostały umieszczone, stają się grubsze i sztywniejsze.

Obszar, z którego zostały pobrane cebulki, goi się około tygodnia, łuk brwiowy zaś przez pierwsze dni może być nieco opuchnięty, nie wymaga jednak żadnych opatrunków.

Więcej na temat przeszczepu brwi znajdziesz na stronie kliniki MD MEDMIX, która może się pochwalić dużym doświadczeniem w przeprowadzaniu tego rodzaju zabiegów https://medmix.pl/przeszczep-wlosow/przeszczep-brwi/.

Jakie są przeciwwskazania do przeszczepu brwi?

Choć zabieg jest bezpieczny, pacjent musi być przede wszystkim w dobrej kondycji zdrowotnej. Nie zostanie poddany transplantacji w przypadku trwającej infekcji, cukrzycy, nieuregulowanego ciśnienia krwi, niektórych problemów skórnych, zaburzeń krzepnięcia krwi, chorób krążenia, a także ciąży i zbyt młodego wieku.

Przeszczep brwi – cena

Ile kosztuje przeszczep brwi? Cena w klinice MD MEDMIX hair clinic w Bielsku – Białej zależy od ilości przeszczepionych graftów. Ostateczna kwota ustalana jest indywidualnie na konsultacji. W skład rachunku wliczone są już między innymi opatrunki, kontrola, całodobowy kontakt z lekarzem i inne.

Jeśli zależy Ci na pięknych brwiach, które będą perfekcyjną oprawą dla Twoich oczu, umów się już teraz na wizytę u specjalisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here